Είστε εδώ

Ο Παναθηναϊκός έφτασε μια ανάσα από το «διπλό του αιώνα» στο Καραϊσκάκη, αλλά ο Σισέ με γκολ στις καθυστερήσεις… έκλεψε την μπουκιά από το στόμα των «πράσινων» και ισοφάρισε σε 1-1! Βρηκε διχτυά στο 97 + ο Σισέ και ισοφάρισε το 0-1 από το 65 του Έργκους Κάτσε για τον ΠΑΟ! Ο Παναθηναικός που είδε τον τερματοφύλακά του Σωκρ Διούδη να αντικαθισται στο 50′ μετά από σοκαριστικό τραυματισμό και να μεταφερεται για εξετάσεις στο Νοσοκομείο, από όπου ευτυχώς δεν προεκυψε σοβαρο προβλημα. Το παιχνιδι ξεξκινησε με 10λεπτη καθυστερηση λόγω κανογόνων ενω μετα το τέλος του αγώνα η ομαδα του Παναθηναικου αποχωρησε απο τον αγωνιστικο χωρο χωρις προβλήματα ενω ακουγονταν αποδοκιμασίες από τους οπαδούς του Ολυμπιακου για την ομάδα του Πειραιά…

Μια σκέψη στο “Ισοφάρισε στο τελευταίο λεπτο της 7λεπτης καθυστέρησης ο Ολυμπιακός! 1-1 το ντέρμπυ στο Καραισκάκη